JCH  Amelie Maria Ridge (Amálka)

 

Jméno/Name:                Jch Amelie Maria Ridge

Dat. narození/D.O.B.:    12. 10. 2012

Výška/Height:                63,5 cm

Zuby/Teeth:                   plnochrupá/fuldetition

Výstavy a zkoušky/Shows and Tests:     Junior Champion CZ, CAJC, CAC, Nejlepší ridge KCHRR 2014 / ZOP

Ostatní/Others:              DKK 0/0, DLK 0/0 (HD 0/0, ED 0/0), chovná/breeding

 Průkaz původu/Pedigree:     

Něco o Amálce

Amálka je fenka z našeho prvního vrhu. Je to typický představitel plemene, s krásnou stavbou těle, korektním úhlením a nádherným dlouhým ridge. Je ostražitá, k cizím lidem z počátku nedůvěřivá, nikoli však bázlivá. Je součástí naší rodiny a společně s námi a Monou nám pomáhá "vychovávat" naše dvě malé děti, které bezmezně miluje a s klidem snáší i drobné "ústrky" od naší mladší dcerky :) Vůči cizím psům i fenkám je nekonfliktní.

Je to fenka velmi aktivní, miluje dlouhé procházky a stejně jako naší první fence, Monince, se ji snažíme dávat "vzdělání" na kynologickém cvičišti. "cvičák" Amálku opravdu baví, povely provádí s radostí a neustále navazuje oční kontakt aby se ujistila, že cvik provedla správně a udělala nám tím radost :) má složenou zkoušku z poslušnosti ZOP a rozhodně to nebude zkouška poslední :)

Something about Amálka

Amalka is a bitch from our first brood. She is the typical representative of the breed. She has a perfect physique, correct angling and amazingly beautiful ridge. She is wideawake, slightly mistrustful though not fearful. She is a member of our family and she helps us to bring up our two small kids who she adores very much and puts up with our small daughter's teasing. She is friendly to other dogs either.

She is very active, she loves long walks and, as well as Mona, she is trained at the cynology training ground. She loves following commands and she keeps eye contact to be sure she had acted right and had pleased us. She has passed the obedience test and she is highly likely to pass some more tests.